No Image Available

Jej piękna twarz

 Autor: Robyn Harding  Kategoria: Kryminał, Thriller  Wydawnictwo: Prószyński i S-ka  Data wydania: 07 Aug, 2019  ISBN: 9788381691314  Strony: 360  Tags:Kryminał | Prószyński i Ska | Robyn Harding | Thriller |
 Opis:

Dwie przyjaciółki. Jedna z nich nie jest osobą, za którą się podaje. Obie mają mroczne tajemnice.


Dla Frances Metcalfe każdy dzień to walka o przetrwanie.


Frances nie pracuje zawodowo, a cały swój czas poświęca synowi, który od przedszkola sprawia problemy wychowawcze. Kiedy został przyjęty do prestiżowej prywatnej szkoły, kobieta miała nadzieję, że teraz będzie mogła żyć normalnie. Usilnie stara się dopasować i odnaleźć w gronie rodziców, pomimo swoich kompleksów związanych z nadwagą, samotnością i brakiem wiary w siebie. Wkrótce jednak niemiły incydent z udziałem jej syna stawia ich oboje poza nawiasem szkolnej społeczności. Frances czuje się samotna jak jeszcze nigdy w życiu.
To się zmienia, kiedy poznaje Kate Randolph.


Kate jest dokładnym przeciwieństwem Frances – piękna, bogata, silna i pewna siebie – ale z jakiegoś powodu chce przyjaźnić się tylko z nią. Łączy je lekceważenie dla snobek ze szkoły i gorąca miłość do swoich synów. Wkrótce jednak wyjdzie na jaw pewna mroczna tajemnica, która zachwieje tą wartościową znajomością.


Bo jedna z tych dwóch kobiet nie jest osobą, za którą się podaje. Nosiła kiedyś inne nazwisko. Nazwisko związane z głośnym morderstwem.


Robyn Harding, autorka „Złego towarzystwa”, snuje na kartach swojej nowej powieści gęstą sieć kłamstw, mistyfikacji i zdrady, aby postawić przed czytelnikiem pytanie: czy człowiek jest w stanie się zmienić? A nawet jeśli tak, to czy można mu wybaczyć winy z przeszłości?

 

„Jej piękną twarz” kupisz na:


Other Books From - Kryminał


No Image Available Raz na zawsze Kryminał, Thriller Andreas Pflüger
No Image Available Zbawiciel (tom 4) Kryminał, Thriller Leszek Herman
No Image Available Ostatni bastion Barta Dawesa Kryminał, Thriller Stephen King
No Image Available Dziewczyna, która kochała Toma Gordona Kryminał, Thriller Stephen King
No Image Available Dolores Claiborne Kryminał, Thriller Stephen King
No Image Available Buick 8 Kryminał, Thriller Stephen King
No Image Available Misery Kryminał, Thriller Stephen King


Other Books By - Robyn Harding


No Books Available!


 Back
Powrót na górę